04-07 Kasım 2021

Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarımız,

Avrasya Dermatoloji ve Veneroloji Akademisi Derneği olarak her yıl değerli bir hocamız anısına gerçekleştirmeyi düşündüğümüz ilk toplantımızı merhum hocamız büyük bilim insanı Ord. Prof. Dr. Hulusi Behçet anısına gerçekleştirmek istiyoruz.

Kongremizde ana konular olarak Behçet hastalığı ve Psöriazis multidisipliner olarak ele alınacak antiaging ve estetik dermatoloji eğitimleri de gerçekleştirilecektir.

Bilim insanı ve hekim olarak alanımızdaki gelişmeleri takip etmek, Tıp sanatını farklı hocalardan farklı disiplinlerden öğrenmek, sık gördüğümüz hastalıkları bir kez daha hafızamızda tazelemek, bilgi alışverişinde bulunmak, deneyimlerimizi paylaşmak, bilimselliğin yanısıra sosyal bir ortamda meslektaşlarımızla bir araya gelmek, kaynaşmak, dertleşmek, anılarımızı tazelemek, özlemlerimizi gidermek , yeni dostluklar edinmek, yeni bilimsel projeler üretmek için sizlerle bir araya gelmeyi arzu ediyoruz.

4-7 Kasım tarihinde güzel Antalya’da 2021 güneşinin son demlerinde sizlerle; birbirinden değerli hocalarımız ve meslektaşlarımızla birlikte olma hissinin güzellliği ile sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

ADVAD Yönetim Kurulu ve Düzenleme Kurulu A.

Kongre Başkanları
Doç. Dr. Mehmet MELİKOĞLU
Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Web sitemiz : www.avrasyagunleri.org